Affittasi spazioso appartamento in villa, in zona tranquilla di Tirana

17 EUR

AFFITTO A LUNGO TERMINE CON CONTRATTO, 500€ al mese, compreso di garage.

Affitto intero appartamento di 147 mq, su secondo piano di una villa a tre piani con grande giardino e ampio garage di 40 mq.

L' appartamento è completamente arredato, con 2 ampie camere da letto, 1 bagno, salotto e una grande cucina con vista su un ampio balcone, con tavolino e sedie.

La casa si trova in una zona tranquilla di Tirana, in via: rruga Todi Shkurti 79, a soli 25 minuti a piedi dal centro della città, vicino ci sono negozi di alimentari, pasticceria, bar e negozi.

Per maggiori info, foto e video chiamatemi pure o mandate un'email che qui non riesco a caricare il video intero di tutta la casa, compreso gli interni.
-----------

JEPET ME QERA AFATGJIATE ME KONTRATE 500€ ne muaj, me gjith garazh.

Jepet me qera i gjithe apartamenti 147 mq, ne katin e dyte te nje vile tre kateshe me kopesht te madh dhe garazh 40mq.

Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, me 2 dhoma gjumi te medha, 1 banjo, sallon dhe kuzhine te madhe me pamje nga nje ballkon te madh, me tavoline dhe karrige.

Shtepia ndodhet ne nje zone te qete te Tiranes, ne rrugen Todi Shkurti 79, vetem 25 minuta ne kembe nga qendra e qytetit, prane ka dyqane ushqimore, pastiçeri, bare dhe dyqane.

Për më shumë informacion, foto dhe video mos ngurroni të më telefononi ose të dërgoni një email pasi nuk mund të ngarkoj të gjithë videon e të gjithë shtëpisë këtu, duke përfshirë ambientet e brendshme. Chiudi

Tel: 3296455688

Luogo: Estero - Tirana

Aggiunto a 5 giorni fa e scade il 30 October
ID annuncio: 309051
    [ ]     41 visite